Teamleden Openbare Montessorischool Parkrijk

Onderbouw A

ma t/m vr Lisette van Boheemen

l.vanboheemen@montessorischoolparkrijk.nl

 

Onderbouw B

ma,di Nanda Veerman

n.veerman@montessorischoolparkrijk.nl

wo,do,vr Münifer Yasar

m.yasar@montessorischoolparkrijk.nl

 

Onderbouw C

ma t/m vr Emma Eshuis

e.eshuis@montessorischoolparkrijk.nl

 

Onderbouw D

ma, di  Marthe Schaap

m.schaap@montessorischoolparkrijk.nl

wo,do,vr Dorien Janssen

d.janssen@montessorischoolparkrijk.nl

 

Onderbouw E

ma,di,wo,do  Maya Antonissen

m.antonissen@montessorischoolparkrijk.nl

vr Lâle Rommerts

l.rommerts@montessorischoolparkrijk.nl

 

Onderbouw F

start op per 1 maart 2022

 

Middenbouw A

ma,wo,do,vr Arianne Vliegenthart

a.vliegenthart@montessorischoolparkrijk.nl

di  Anouk van Haaften

a.vanhaaften@montessorischoolparkrijk.nl

 

Middenbouw B

ma t/m vr Fleur Alleblas

f.alleblas@montessorischoolparkrijk.nl

 

Middenbouw C

ma, di, wo  Marjolijn Clausing

m.clausing@montessorischoolparkrijk.nl

do,vr Sanne van 't Hof

s.vanthof@montessorischoolparkrijk.nl

 

  

Bovenbouw A

ma, di, wo of do, vr Bianca wolf

b.wolf@montessorischoolparkrijk.nl

wo of do Vandana Lange

v.lange@montessorischoolparkrijk.nl

 

 

Bovenbouw B

ma t/m do Anouscka van der Kuyp

a.vanderkuyp@montessorischoolparkrijk.nl

vr Vandana Lange

v.lange@montessorischoolparkrijk.nl

 

Locatiedirecteur

Anneloes van de Graaff  maandag t/m donderdag

directie@montessorischoolparkrijk.nl

 

Interne begeleiding

Anouk van Haaften op maandag en om de week op vrijdag

a.vanhaaften@montessorischoolparkrijk.nl

 

Gymnastiek

ma en vr 

Denise Jol

d.jol@montessorischoolparkrijk.nl

 

Conciërge

Stefan de Vink

Directie en ondersteuning

Anneloes van de Graaff

Locatiedirecteur 
Aanwezig: maandag t/m donderdag
directie@montessorischoolparkrijk.nl  

Leerkrachten