Teamleden Openbare Montessorischool Parkrijk

Onderbouw A

ma,di,do, vr Lisette van Boheemen

l.vanboheemen@montessorischoolparkrijk.nl

wo  Veronique Corjanus

v.corjanus@montessorischoolparkrijk.nl

 

Onderbouw B

ma,vr Dorien Janssen

d.janssen@montessorischoolparkrijk.nl

di,wo,do Suzanne Berkel

s.berkel@montessorischoolparkrijk.nl

 

 

Onderbouw C

 ma,wo,do,vr Münifer Yasar

m.yasar@montessorischoolparkrijk.nl

di Marthe schaap

m.schaap@montessorischoolparkrijk.nl

 

Middenbouw A

ma, di, vr  Anouk van Haaften

a.vanhaaften@montessorischoolparkrijk.nl

wo,do  Marthe Schaap

m.schaap@montessorischoolparkrijk.nl

 

Locatiedirecteur

Anneloes van de Graaff  maandag t/m donderdag

directie@montessorischoolparkrijk.nl

 

Interne begeleiding

Anouk van Haaften op woensdagen

a.vanhaaften@montessorischoolparkrijk.nl

 

Gymnastiek

di, vrij 

Anouk van Haaften

 

Conciërge

Kees (via de Lange Keizer) op dinsdagen

Directie en ondersteuning

Anneloes van de Graaff

Locatiedirecteur 
Aanwezig: maandag t/m donderdag
directie@montessorischoolparkrijk.nl  

Leerkrachten


´╗┐